Стайлер Dyson Airwrap Complete Long Fuchsia/Nickel (395800-01)

Dyson
2357
17499,00
грн.
24000,00
грн.
Cтайлер Dyson Airwrap Multi-Styler Complete Long Fuchsia/Nickel (New) HS05
Створення локонів та хвиль. Розгладжування. Висушування волосся. Без екстремальних температур. Підходить для різних типів волосся

Оснащений двигуном із цифровим керуванням Dyson V9
Стайлер Dyson Airwrap оснащений двигуном із цифровим керуванням Dyson V9. Двигун, що обертається зі швидкістю 110 000 об/хв, нагнітає повітря під тиском 3.2 кПа, який необхідний створення ефекту Коанда.

Що таке ефект Коанду?
Ефект Коанда – це аеродинамічний явище. Суть його полягає в тому, що повітря, що нагнітається з певною швидкістю і при заданому тиску, проходить по прилеглій поверхні, залучаючи в потік також навколишнє повітря. Стайлер Dyson Airwrap створює повітряний вихор навколо циліндричної насадки, акуратно притягуючи ваше волосся до її поверхні, накручуючи його і створюючи локони.
«Технологія, що використовується в нашому двигуні з цифровим управлінням, забезпечує повітряний потік високої швидкості і високого тиску, необхідний для створення ефекту Коанда».Згладжувальний ефект Коанди
Ефект полягає в тому, що волосся за допомогою повітряного потоку притягується до насадки та намотується на неї без втручання користувача, завдяки чому Ваші локони будуть рівномірними та симетричними. Створюйте неймовірний об'єм і бездоганну укладку без зусиль.
Укладання без впливу високих температур
Прилад обладнаний спеціальним інтелектуальним контролем температури. Понад 40 разів на секунду він перевіряє температуру, що подається, і не допускає її перевищення у 150 градусів (за Цельсієм). Отже, Ви можете бути впевнені, що Ваше волосся повністю перебуває під захистом від згубного впливу високих температур. Після укладання вони збережуть блиск і колір. Ви досягнете бажаного результату, не пошкодивши волосся надмірно високою температурою.
Конструкція
Ергономічна ручка, механізм перемикання потоку повітря, який використовується в згладжувальних щітках, обертове з'єднання шланга, кнопка відкривання кришки, симетричні насадки для завитків і хвиль (за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки), обертання щітки в двох напрямках. Фен-стайлер має ультрасучасний дизайн, поєднує вдалі колірні рішення та форму. Додатково комплектується знімними насадками для різних цілей.

Пружні локони. Таке укладання здійснюється за допомогою двох симетричних 30-мм насадок, які закручують локони в різні боки.


Великі локони. Для створення більших та "розслаблених" локонів використовуються 40-мм плойки.


Укладання неслухняного кучерявого волосся. Випрямити або підкрутити знизу таке волосся можна за допомогою насадки-щітки з твердою щетиною.


Об'ємне укладання. Для такого укладання призначена кругла щітка, яка служить одночасно щіткою та феном.


Комплектація:

Стайлер Dyson Airwrap HS05.

  • 30-мм циліндрична насадка для створення локонів та хвиль – 1 шт.
  • 40-мм циліндрична насадка для створення локонів та хвиль – 1 шт.
  • 20-мм циліндрична насадка для створення локонів та хвиль – 1 шт.
  • Жорстка щітка для розгладжування – 1 шт.
  • Кругла щітка для створення об'єму – 1 шт.
  • Насадка для попередньої сушки з ефектом Коанда – 1 шт.
  • Щітка для чищення фільтра.
  • Гарантійний талон.
Made on
Tilda